• Неодамнешно
Универзална DVD далечински управувач употреби ЗА РК-51 РК-54 РК-58 РК-59 РК-60 РК-342 РК-970 РК 1050 РК 1070 РК 1060 RC1024 RC2252 RC2715

Универзална DVD далечински управувач употреби ЗА РК-51 РК-54 РК-58 РК-59 РК-60 РК-342 РК-970 РК 1050 РК 1070 РК 1060

DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен


универзална dvd далечински големина : 15.8*4.6*2cm n/g : 48g пакет листа далечински управувач 1 парче (Превозот ограничувања, без батерија. користете 2*AAA батерија) прирачник(англиски на руски и арапски) 1piece Здраво, ова е универзален далечински управувач, може да го замени следните слика опис на секој еден далечински управувач, ако тогаш може да се најде на сликата подолу за да го најдете вашиот далечински управувач, алал да му е, мојот далечинскиот управувач може да се користи На dvd.

Други карактеристики

Канал:
1
Безжична Комуникација:
IR
Бренд Име:
hononjo
Употреба:
Аудио / Видео Играчи
Пакет:
No
Број На Модел На:
2500IN 1
Фреквенција:
ir

Најдобри понуди