• Неодамнешно
Емитување Студио Жичен Микрофон Носителот Менгеме Мајк Шок Планината Виткање КОМПЈУТЕР Десктоп Компјутер Бум Микрофон Стојат Конзолни Поддршка

Емитување Студио Жичен Микрофон Носителот Менгеме Мајк Шок Планината Виткање КОМПЈУТЕР Десктоп Компјутер Бум Микрофон

DEN 864.00

Количина на стоки
Тековен


Опис : 100% нов со висок квалитет Може да се монтира на десктоп/tabletop Идеален за радио емитување студио, voice-over звук студио за Снимање и така натаму Секоја рака мерки 15.75"(400mm) во должина, а може да се продолжи до 31.50"(800mm) во должина, како сакате. Двојно во загради оружје додадете сила. Микрофонот е одржана безбедно на оваа режа рака микрофон планината Дуел суспензија извори на секој бум рака, ја штити микрофон од ненадејно испуштање Доаѓаат со професионално студио шок планината, за да поддржи големи дијафрагмата кондензаторот микрофон На XLR машки да се женски микрофон кабелот е веќе инсталиран скриени во внатрешноста на раката што на изглед повеќе среди и удобно шок планината само се вклопува микрофон дијаметар кои се движат од 45mm ~50mm Спецификација : Боја : Црна Секоја Рака : 40cm во должина Може да биде продолжен до : 80см во должина Max оптоварување : 2kg Пакет Тежина : 794g Пакет се вклучуваат : 1 x Емитување Студио Микрофон Микрофон Бум Суспензија Режа Рака Стојат 1 x Пакување Кутија Не вклучуваат микрофон

Други карактеристики

Бренд Име:
XINGYI ЅВЕЗДА
Број На Модел На:
Десктоп Носителот Рекорд Студио Микрофон Стојат Планината Мајк Менгеме Клип
боја:
Црна
Гаранција:
5-Годишна Гаранција
Состојба:
Бренд Нови
боја:
Црна
Материјал:
Метал

Најдобри понуди