• Неодамнешно
  • -5 %
Детали за TeraDak Wadia 121 посветен HiFi треска линеарното напојување 12V1A 12V 2А 3А 5V

Детали за TeraDak Wadia 121 посветен HiFi треска линеарното напојување 12V1A 12V 2А 3А 5V

DEN 11810.00
DEN 12432.00

Количина на стоки
Тековен


Tera Dak Wadia 121 посветен Hi Fi треска линеарното напојување 12 V1 A 12 V 2А 3А 5 V
Производ вовед :
Постојат два вида на влезен напон : AC100-240 - v (стандардните 220 v)
Моќ изглед спецификации : 212 mm (широк) x257mm(долго) x70mm (висок)
тежина : за 4kg Излезен напон : три групи од стави дека 12 V1 A 12 V 2А 3А 5 V
Моќност : 63 w R тип на трансформатор.
Моќта тежина : 2 килограми (вклучувајќи испорака пакување)
Производ додатоци : 1* линеарното напојување домаќин
1 *излез на кабел
1 * power кабел
карактеристики 1) снабдувањето со електрична енергија е преку двоен филтер, ефикасно да се отстранат висока фреквенција пречки од други електрични апарати за домаќинство да се обезбедат повеќе чист извор на енергија; 2) секундарниот напон двојно цевка паралелно напон метод, супер стабилност работа, во голема мера се подобри снабдувањето со електрична енергија не е стабилна, совршен за да се отстрани оригиналниот гласот на прекинувач за напојување slants ладно, стврднување, не се отпорни да слушате, динамичен не е доволно добар. 3 : ) многу големи тековната понуда може да обезбеди доволно струја, позадината е повеќе чисти, висока фреквенција поцелосно, слатка, средно ниска фреквенција фреквенција повеќе моќни!!!!!! 4 : ) по 3 години на испитување, capacitance колокација и контраст на секој вид има колокација дава моќта на повеќе тивка. 5 : ) линеарното напојување предности : стабилни перформанси, без пречки како што се високо-фреквентни бран.
Слики покажуваат :
на следниве слики се прикажани оригинални Wadia 121 ,само за референца ,ви благодариме
Превозот време :
Стандардно испрати од експрес ,за 8-12 дена да пристигне повеќето од европските земји, Русија, Бразил,Африка.Украина и некои други далечински земји ќе треба малку повеќе денови.
Ако ви треба итно,исто така, може да ни се јавите за додавање пари со користење побрз курир(EMS,DHL,UPS-от или курир ви назначени)
Враќање & Exchange :
> Некои објекти се вратите се прифати, во рок од 7 дена по купувачот примање на стварта.(ве молиме погледнете го детално го опишуваат)[Во случај на DOA (Мртов на Пристигнување), ве молиме пријавете го во рок од 3 дена]
> Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба.
> По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена ( со исклучок на трошоците за превозот до и од )

Други карактеристики

Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Бренд Име:
GZbotolave
Употреба:
Префрлување,Други
Излез Тип На:
DC
Излезниот Напон:
12v
врска:
Приклучок Во

Најдобри понуди