• Неодамнешно
  • -5 %
НОВАТА ЗАМЕНА за Далечинска Контрола RAV315 За Јамаха HTR6040G WK22730EU RX-V461 HTR-6050 RX-V650 Дома Аудио

НОВАТА ЗАМЕНА за Далечинска Контрола RAV315 За Јамаха HTR6040G WK22730EU RX-V461 HTR-6050 RX-V650 Дома Аудио

DEN 437.00
DEN 460.32

Количина на стоки
Тековен

Далечински Управувач RAV315 За Јамаха HTR6040 G WK22730 EU RX-V461 Дома Аудио Опис : Ова е со Висок Квалитет Далечински Управувач За Јамаха Дома Аудио Состојба : НОВА! Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен! Компатибилен со : ЈАМАХА WK22730 WK22730 EU HTR-6050 RX-V461 RXV561 YHT380 WJ409300 HTR-6040 HTR6040 G RX-V450 / RX-V650 / RX-V459 / RX-V730 RDS / RX-V730 AV Приемник Пакет Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени.)

Други карактеристики

Употреба:
Аудио / Видео Играчи
Број На Модел На:
RAV-315
Фреквенција:
433 MHz
Поддршка СТАН:
No
Бренд Име:
KNONEWIN
Безжична Комуникација:
IR
Пакет:
No

Најдобри понуди