• Неодамнешно
  • -10 %
DIY Само Лепило Ѕид Налепница Кујна Бања Водоотпорен Запечатување Лента Мозаик ПВЦ Керамички Агол Налепници Дома Декорација

DIY Само Лепило Ѕид Налепница Кујна Бања Водоотпорен Запечатување Лента Мозаик ПВЦ Керамички Агол Налепници Дома Декорација

DEN 216.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен

П : не може да се држи на мојот ѕид, што е лоша стока. П : На стоки добив е во ред, тоа не беше мојот купи.)
Важна Забелешка :
1.007 g/парче
Боја
Виолетова, Бела,Сина,Розова.
Преглед
Превозот
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на item & исто така приложи ги вашите податоци (име и презиме, адреса, итн. Бидете сигурни дека ќе се применува decals со мазна површина, НЕ текстура еден.Прашливи линија ѕид, accidented површина, 3 D судрат позадина итн.
ПРАШАЊА и одговори П : јас се уште не се добие мојата стоки, зошто? А : ве Молиме дајте стоки повеќе малку време да се оди на вашата земја од Кина. Само за повикување само.Превозот ќе се организира во рок од 2 до 5 дена после потврда на плаќањето. A : Не треба да има некои причини причина, 1.
Напомена : за Одмор и за викенд не се вклучени во работните денови.Ако не се примени парцели во нормално време, ве молиме контактирајте со нас за проверка. За ново насликаните ѕидови ве молиме почекајте најмалку 3-4 недели пред да аплицираат.Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
Наплата & Return
Ние сме среќни да понуди размена на нашите предмети, но ве молиме да се свесни ако грешка на купувачот име би љубезно ве прашам да се врати на item & исто така ги покрие трошоците на новиот објект да биде објавена.8 X300cm
Пакување
Индивидуални OPP вреќа
Тежина
0. П : сакам да се прилагоди име. А : ве Молиме контактирајте со нас и да се каже повеќе детали за она што го сакате. (Не може да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор амбиент.
Опис
Материјал
Гума
Објектот
DIY Само Лепило Ѕид Налепница Кујна Бања Водоотпорен Запечатување Лента Мозаик ПВЦ Керамички Агол Налепници Дома Декорација
Големина
3.)
Повратни информации
Ние го цениме вашето мислење многу сериозно
Ако не сте целосно задоволни со нешто, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации како што се повеќе од среќни да ги реши сите прашања што ги имаат. Вашето задоволство е многу важно за нас, и постојано ни се мотивирани да се обиде потешко за нашите клиенти! Ве молиме додадете ни за вашите омилени продавачот, како што се постојано додавање на нови производи. Бидете сигурни дека за да се чисти вашиот ѕид со сува крпа/крпа право пред примена, со цел да бидете сигурни дека ѕидот е прав слободни.

Други карактеристики

Големина:
3.8X300cm
Бренд Име:
OhGee
Класификација:
За Кабинетот Шпорет,За Ѕид,Се Префрлат Панел Налепници,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Фрижидер,Тоалет Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници
Шема:
3D Налепница
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
WC-J1002
Стил:
Цврста
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид

Најдобри понуди