• Неодамнешно
  • -39 %
Нови Пристигнување Рака-насликани Натпревар Бокс Бројки Маслото на Платно Апстракт Боксер Мухамед Али Маслото за Ѕид Оркестарот

Нови Пристигнување Рака-насликани Натпревар Бокс Бројки Маслото на Платно Апстракт Боксер Мухамед Али Маслото за Ѕид

DEN 3162.00
DEN 5184.00

Количина на стоки
Тековен


За да ги Прилагодите : Ние сме мило да ве поддржат различни големина, боја или нов дизајн. Нема потреба да се грижите за квалитет, ние ќе ви покаже слики пред превозот. За Квалитет : Сите масла се рака-насликани од страна на нашите уметници, тие секогаш внимателно селектирани од страна на професионални КК пред превозот. За Пакување : Сите слики се внимателно се одликува со стандарден пакет за да се избегне оштетување за време на превозот начин. Ако имате било каква причина не сте задоволни со производот од нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво и ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем ПОБРЗО! Answer : ___________________________ Note : 1.Поради сите маслени се рака-насликани на платно, тоа може да биде мало различни во фотографија, ве молиме да се разбере. 2.Слика без да се протегала и врамени, само платно нафта сликарство. 3.Капка превозот е достапен.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
50x100cm, 60x120cm, 70x140cm, 80x160cm, 100x200cm
Материјал:
Лен
Предмети:
Слика Слика
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Тип:
Масла
Број На Модел На:
Бокс Маслени
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
КАПЕ
Медиум:
Масло
Протегала/Врамени:
Не, Без никаква рамка
Уметнички дела име:
Бокс Маслени
Инч и CM:
1 инч=2.5 cm
Технички:
Рака-насликани маслото на платно
Примена:
Ѕидни украси, Подароци
апликацијата 2:
Уметноста оркестарот за дневна соба, кујна, итн
Се прилагодите пакет:
на располагање
Се Прилагодите Големина:
на располагање
персонализација на боја:
на располагање
Се Прилагодите Фото:
на располагање

Најдобри понуди