• Неодамнешно
  • -9 %
Б1-12# Guns N' roses Класичен Серија налепница 20/еез ПВЦ Налепница Патнички Куфер Велосипед Телефон Лизгачки Плоча Графити Стил

Б1-12 Guns N' roses Класичен Серија налепница 20/еез ПВЦ Налепница Патнички Куфер Велосипед Телефон Лизгачки Плоча Графити

DEN 188.00
DEN 206.40

Количина на стоки
Тековен


a Feedback
Ние сме некоја онлајн продавница, вашиот фидбек е многу важна за нас.
Ако сте задоволни со нашите производи, ние ќе го цениме дека може да ни даде postive повратни информации.
Ако мислите дека ние треба да се подобри нешто, тоа е многу вид на вас да ни даде можност да го реши проблемот пред да остави негативни feeback.
Ние веруваме дека не постои разумно решение.

Други карактеристики

Стил:
Расположливиот
Класификација:
Мебел Налепници,За Фрижидер,За Ѕид,Прозорец Налепници,Се Префрлат Панел Налепници,За Плочка,Тоалет Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Број На Модел На:
Налепница
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ

Најдобри понуди