• Неодамнешно
  • -47 %
Frameless Дигитални Маслото од Страна на Броеви Јоргованот на Табелата Акрилна Боја Апстракт Современите Ѕид Уметност Платно Слика За Дома Деко

Frameless Дигитални Маслото од Страна на Броеви Јоргованот на Табелата Акрилна Боја Апстракт Современите Ѕид Уметност

DEN 453.00
DEN 854.40

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина (Инчен):
40x50cm БЕЗ РАМКА
Материјал:
Лен
Стил:
Европа
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
YMQY
Број На Модел На:
X-8036-4050
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Акрилик
рака paiting:
Yes
број сликарство:
Yes
маслото:
Yes
Дома декорација:
сликарство
DIY:
Yes
детска играчка:
погоден за детето
Обликот:
правоаголник

Најдобри понуди