• Неодамнешно
  • -9 %
JQHYART Дијамант Прашина Чевли од Страна на Andy Warhol ПОП-Арт Печатење на Постер На Платно За Ѕид Декорација Модерна Без Рамка

JQHYART Дијамант Прашина Чевли од Страна на Andy Warhol ПОП-Арт Печатење на Постер На Платно За Ѕид Декорација Модерна

DEN 430.00
DEN 472.80

Количина на стоки
Тековен


Подолу е превозот време табела за безброј (поради царинската политика и превоз, некои окрузи ќе трае околу 4-6 недели за да пристигне). Ние може да ви помогне штрајк многу рамнотежа помеѓу квалитет и цена. За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка оштетени на превозот, ова платно печатење на слика е без внатре и надвор рамка, но оваа големина е обично фото рамка големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно
· 3. Ние исто така нудиме EMS и локација за подигнување на превозот, ако сте ќе плати дополнителни превозот бесплатно, обратете се кај нас за детали полнење.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
12x16, 16x20, 20x24, 24x32, 28x36
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Уште живот
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
QC999-Andy Warhol
Бренд Име:
JQHYART
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings

Најдобри понуди