• Неодамнешно
  • -47 %
Frameless Дигитално Сликање Со Број Брат Сестра Читање Акрилна Боја Апстракт Современите Ѕид Уметност Платно Слика За Дома Деко

Frameless Дигитално Сликање Со Број Брат Сестра Читање Акрилна Боја Апстракт Современите Ѕид Уметност Платно Слика За

DEN 427.00
DEN 806.40

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина (Инчен):
40x50cm БЕЗ РАМКА
Материјал:
Лен
Стил:
Европа
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Број На Модел На:
X-E333-4050
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
YMQY
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Портрет
Медиум:
Акрилик
рака paiting:
Yes
број сликарство:
Yes
маслото:
Yes
Дома декорација:
сликарство
DIY:
Yes
детска играчка:
погоден за детето
Обликот:
правоаголник

Најдобри понуди