• Неодамнешно
  • -25 %
HD печатени 4 парче платно уметност Апстракт животинско волкот шумата сликарство ѕид слики за дневна соба модерна бесплатен превозот/CU-2249B

HD печатени 4 парче платно уметност Апстракт животинско волкот шумата сликарство ѕид слики за дневна соба модерна бесплатен

DEN 547.00
DEN 729.12

Количина на стоки
Тековен


Со Врамени значи сликата е протегала на дрвената рамка, подготвен да се откажам!
Не Врамени значи платно само.
Политика На Враќање
1) Ако имате било какви прашања во врска со предмети што откако ќе ја прими, ве молиме обратете ми се на прво место. Ние ќе се направи нова слика за вас и да ја испратите на вашата врата.
**Позитивни повратни информации е од големо значење за бизнис .Вашиот бизнис успех е нашата цел.Количина
2.Плаќање Methords
Зачувам
Ние претпочитаат Зачувам плаќање (брзо, лесно и безбедно). Ве молиме изберете една опција кога ќе го купите. Ние сме за цел да обезбеди рака-насликани масла со висок квалитет и конкурентна цена. Ви благодариме.
3) за Вашето задоволство на нашите производи е 100% гарантира. Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди висок квалитет на објект за вас, и ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек. Ние решавање на 100% на сите спорови и да одговорат на сите Прашања и Прашања во рок од 24 до 36 часа за да се гарантира.
Оваа слика е ПЕЧАТЕНИ НЕ HANDPAINTED !!!
Имаме 2 опции за оваа слика Врамени Со Или Без Рамка . Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние ќе ви одговори во рок од 12hrs.
Се надеваме дека ќе се воспостави искрен однос со нашите клиенти.
Се Прилагодите Слика :
Ако сакате ни да ги испечатите вашите слики, фотографии, ве молиме контактирајте со нас слободно.Голема Цел Од Голем Попуст! Добредојдовте на големо врамени/формулиран сликарство и dropshipping.
Големина на :
големина 1 : 20x40cmx2,20x55cmx2pcs (8x16x2, 8x22x2inch)
големина на 2 : 30x60cmx2,30x80cmx2pcs (12x24x2, 12x32x2inch)
Време На Испорака :
1. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар.
Сите други начини на плаќање и опции :
За сите други начини на плаќање, ве молиме да ни ме пред да го купите за да бидете сигурни дека јас ќе ја прифати вашата исплата опции. Не остави никакви повратни информации за Aliexpress, вие ќе бидете задоволни со мојот одговор и на нашите корисници на услуги.
Слики за слободни :
Ние може да ви испрати нашите слики без жиг за бизнис соработка. Ве молиме ни e-mail веднаш пред да се врати ставки (во иста состојба како што беше испратам до тебе). Ние исто така, обезбеди превозот преку EMS, додадете малку повеќе превозот цена. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку онлајн порака или e-mail. Ве молиме да се свесни дека секоја наплата ќе бидат издадени на истиот начин на кој купувачот ги плаќа нас.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
20x40x2 20x55cmx2, 30x60x2 30x80cmx2
боја:
не врамени, со врамени
Стил:
Модерна
Форма:
Во комбинација
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Број На Модел На:
CU-2249B
Бренд Име:
Artsailing
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Медиум:
Платно Печатење
Рамка на режимот:
Врамени на врати
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени
Шема:
Цртан филм
Calligraphy и сликање Големина:
КАКО ШТО Е ОПИШАНО
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Најдобри понуди