• Неодамнешно
ТОПЛО-40x12cm Исклучителна Класичен Гума дрвени Резбани Applique Мебел Природни Decal Дрво боја

ТОПЛО-40x12cm Исклучителна Класичен Гума дрвени Резбани Applique Мебел Природни Decal Дрво боја

DEN 177.12

Количина на стоки
Тековен

100% сосема нов и висок квалитет.
Исклучителна убава резбани дрвени класичната декоративни дизајн.
Тоа може да се користи за декорација на мебел, прозорци, огледала ѕидови, врати и др. да даде повеќе префинет изглед.
Боја : Дрво боја
Големина на : 40 см широк x 12 cm висина x 0.9 cm длабочина
Материјал : Гума Дрво
Пакетот вклучува :
1x резба decal
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
100% сосема нов и висок квалитет.
Исклучителна убава резбани дрвени класичната декоративни дизајн.
Тоа може да се користи за декорација на мебел, прозорци, огледала ѕидови, врати и др. да даде повеќе префинет изглед.

Други карактеристики

Бренд Име:
wivarra
Материјал:
Органски Материјал
Стил:
Медитеранот

Најдобри понуди