• Неодамнешно
  • -5 %
Модерната Две Лица се Бакнуваат Спалната соба Ѕид Налепници Винил Уметност Mural Позадина Цитат Велејќи decals свадба декорација налепници

Модерната Две Лица се Бакнуваат Спалната соба Ѕид Налепници Винил Уметност Mural Позадина Цитат Велејќи decals свадба

DEN 588.00
DEN 619.20

Количина на стоки
Тековен

Производ Големина : 60*130 CM Материјал : Не-toxi,еколошки ПВЦ Пакување : еден oppbag Тежина : Околу 300g/наместете Ја стандардната боја : Црна Бои може да се прилагоди ве Молиме, напишете во забелешките колона на боја сакате. ФУНКЦИЈА 1.Договор за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични 2.Лесен за употреба и отстранување 3.Модерен дизајн и висок квалитет 4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка). Материјал : Премиум мат финиш само лепило винил. Се држи до : Повеќето мазни површини, вклучувајќи обоен гипс ѕидови. Примена : Брзо и едноставно да го инсталираат или отстрани, но не и за обновливи Издржливост : кој Трае до 6 години кога се применуваат во затворен простор.
Монтажа : Сите налепници ајде со лесно да се следат монтажа инструкции
Нашиот ѕид налепници веднаш ќе се трансформира во било која соба со додавање на боја и стил. Едноставно да се применуваат во минути, сите наши колекции вклучуваат целосна инструкции и се лесно пренослив. Имаме ѕид decals за деца соби, бања, расадник и модерна ѕид графика за сите вкусови. Сите на нашиот ѕид уметност може да биде произведен во различни бои за да одговараат на вашиот ентериер.
Вашиот пет-ѕвезда фала многу важно за нас, сите наши напори се да ја добиете вашата афирмација, ако ние не се доволно добри, ве молиме да не ни даде негативен фидбек. Кажете ни каде што не сме задоволни, ние ќе се потрудиме да ви даде задоволителен одговор.

Други карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Портрет
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Стил:
Цртан филм
Број На Модел На:
YMAH755
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ

Најдобри понуди