• Неодамнешно
  • -20 %
Работат Напорно Инспиративни Цитати Винил Ѕид Уметност Налепница Никогаш не се откаже од Големиот Сон Mural Decals Постер за Канцеларија, Дневна Соба Дома Декор

Работат Напорно Инспиративни Цитати Винил Ѕид Уметност Налепница Никогаш не се откаже од Големиот Сон Mural Decals Постер

DEN 345.00
DEN 431.52

Количина на стоки
Тековен


Работат Напорно Инспиративни Цитати Канцеларија Ѕид Налепница Винил Никогаш Не Се Откаже Од Големиот Сон Постер На Ѕид Уметност Decals Деца Дневна Соба Дома Декор
ОПИС
Оваа Работат Напорно цитати ѕид decal ќе додадете специјални допир на вашата канцеларија и дома.
Овие лесно може да се применуваат или да се отстранат, оставајќи нема остатоци на вашите ѕидови.
Овие индивидуални vinyls може да се организира сепак сакате.
* Сликата е за повикување само и НЕ може прецизно да го претставуваат вистинската големина.
Стандардни Бои : Црна
Ако ви треба други бои за секој сет,ве молиме испратете ни порака за боја од бојата на табелата следново. Поради компјутерски екран, бои може да се разликува малку. Ние ќе бидеме среќни да ви помогне со било прашање
Детали
Корисниците на фотографии

Други карактеристики

боја:
црна, сина, руменило, зелена, розова, црвена, бела, жолта, жолто кафена, јоргованот, кафена, темно црвена, светло сива, сина, темно сива, виолетова, средни сина, виолетова, портокалова
Големина:
100x56cm, 56x32cm, 150x85cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
iH071216
Бренд Име:
MMCTUM
Дома Декор:
ѕидот налепница цитати
Функција:
Ѕидот Налепници за Деца Соби
Тема:
ѕидот decals цитати за статистика
Дома декорација додатоци :
винил налепници ѕид уметност
is_customized:
yes
подарок:
уникатен подарок за деца семејство
Пад на превозот:
Yes
Постер:
постери украси од хартија
ѕидот decals:
ѕидот decals цитати
ѕидот налепница:
ѕидот налепници спална соба

Најдобри понуди