• Неодамнешно
  • -47 %
Frameless Дигитално Сликање Со Број W hite Куче Овошје Акрилна Боја Апстракт Современите Ѕид Уметност Платно Слика За Дома Деко

Frameless Дигитално Сликање Со Број W hite Куче Овошје Акрилна Боја Апстракт Современите Ѕид Уметност Платно Слика За

DEN 427.00
DEN 806.40

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина (Инчен):
40x50cm БЕЗ РАМКА
Материјал:
Лен
Стил:
Европа
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Тип:
Масла
Предмети:
Животните
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
YMQY
Број На Модел На:
X-E555-4050
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Акрилик
рака paiting:
Yes
број сликарство:
Yes
маслото:
Yes
Дома декорација:
виси слика
DIY:
Yes
детска играчка:
погоден за детето
Обликот:
правоаголник

Најдобри понуди