• Неодамнешно
Платно Слики слики Toile Модерна Ѕид Маслото Цвет Дома Декорација Уметничка Слика Ѕид Во дневната Соба Без Рамка

Платно Слики слики Toile Модерна Ѕид Маслото Цвет Дома Декорација Уметничка Слика Ѕид Во дневната Соба Без Рамка

DEN 360.00

Количина на стоки
Тековен

Добредојдовте на нашата продавница! Ние нудиме висок квалитет 100% гарантира платно печатење на слики. Големината, моделот, и материјал може да се прилагоди од страна на вашето барање, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали. Ви благодариме. Опис Повод : За Дневна Соба, Спална соба ,Студија, Коридор Она што Ќе Добиете : Без Рамка Платно Печатење на Производот Стил : Пејзаж Платно Printings Техника : Спреј Сликарство Рамка : Без Рамка Материјал : Платно Шема : Сина вазна цветни детали за Производот време на Испорака : 1. e Packet (EUB) : 7 - 15 дена 2. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 50 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци. Ако не можете да се чека толку долго време, ве молиме да не го купат или да изберете и други брза испорака начин. Ви благодариме! Превозот Нормално ние превозот преку Кина Пост Воздух Mail, тоа треба за 15-50 работни дена да го достигне. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, царинење. Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подароци" или "примероци" со ниска вредност. Враќање & Размена политика Ние се посвети да понуди најдобра услуга за вас. Ако не сте задоволни со предмети, може да се врати ставки за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена. Ве молиме контактирајте со нас за детали, ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Повратни информации ве Молиме да го потврдите приемот на производи по што доби предмети. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. Ако сè е совршено, ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ви благодариме!

Други карактеристики

Големина (Инчен):
20x20cm3pcs Без рамка, 30x30cm3pcs Без рамка, 40x40cm3pcs Без рамка, 50x50cm3pcs Без рамка, 60x60cm3pcs Без рамка, 70x70cm3pcs Без рамка
Тип:
Масла
Број На Модел На:
слика
Форма:
Три-слика Комбинација
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Стил:
Impressionist
Техника:
Спреј Сликарство
Бренд Име:
HEYI
оригиналниот:
No
Обликот:
Плоштад
Предмети:
Цвет
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Слика core
Рамка:
Без рамка
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Предмети:
Пејзаж
Техника:
Спреј Сликарство
Сцени:
Дневната Соба / Спалната Соба
Материјал:
Платно
Шема:
слика
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди