• Неодамнешно
  • -28 %
2017 нов метал вода капка keychain копче синџир за руската колекција метал патување сувенири спомен уметност за продажба

2017 нов метал вода капка keychain копче синџир за руската колекција метал патување сувенири спомен уметност за продажба

DEN 88.00
DEN 122.88

Количина на стоки
Тековен

Искрено се надевам дека нови и стари клиенти од целиот свет да соработуваат со нас .
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.НАСЛОВНА &
ГРАДИНА
Добредојдовте на нашиот магазин
Добредојдовте на нашиот магазин.
Нашите производи имаат различен вид на модниот дизајн и добар квалитет .
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Ние имаме комплетен научен систем за управување со квалитет,и нашиот интегритет, сила и квалитет е призната од страна на многу клиенти.
Ќе ги добиете најдобрите производи по најниска цена.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ни веруваат,
било инциденти ќе бидат решени.
И да се добие најниска цена на вашата следна цел .
Ни праќаат на екранот на 5 ѕвезди повратни информации .
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ќе бидете ВИП во нашата продавница .Ние сме сеопфатна надворешна трговија компанијата вклучуваат сувенири и ракотворби на R & D, производство и продажба.
Ви благодариме за вашиот 5 ѕвезди ве Молиме светлина секоја ѕвезда за нас. Објект како што е опишано Комуникација Превозот брзина
8867 сакате. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем,
ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.

Други карактеристики

Бренд Име:
WowMity
Материјал:
Метал
Стил:
Европа
Тема:
писма

Најдобри понуди