• Неодамнешно
  • -28 %
Сина вештачки дијамант pendant цвет keychain руската keychains за bunny цинк легура метал занаети на спомен подароци

Сина вештачки дијамант pendant цвет keychain руската keychains за bunny цинк легура метал занаети на спомен подароци

DEN 96.00
DEN 133.92

Количина на стоки
Тековен


Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Нашите производи имаат различен вид на модниот дизајн и добар квалитет .
Ви благодариме за вашиот 5 ѕвезди ве Молиме светлина секоја ѕвезда за нас.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Објект како што е опишано Комуникација Превозот брзина
8867 сакате. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем,
ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Ние сме сеопфатна надворешна трговија компанијата вклучуваат сувенири и ракотворби на R & D, производство и продажба.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука.
Ќе ги добиете најдобрите производи по најниска цена.
Ни праќаат на екранот на 5 ѕвезди повратни информации .
И да се добие најниска цена на вашата следна цел .
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.НАСЛОВНА &
ГРАДИНА
Добредојдовте на нашиот магазин
Добредојдовте на нашиот магазин.Искрено се надевам дека нови и стари клиенти од целиот свет да соработуваат со нас . Ни веруваат,
било инциденти ќе бидат решени.

Други карактеристики

Бренд Име:
WowMity
Материјал:
Метал
Стил:
Европа
Тема:
писма

Најдобри понуди