• Неодамнешно
  • -42 %
Виолетова Фантазија Скандинавија Убава Кристал Камен Платно Сликарство Англискиот Текст Дома Декоративни Ѕид Слики За Печатење Постери Уметност

Виолетова Фантазија Скандинавија Убава Кристал Камен Платно Сликарство Англискиот Текст Дома Декоративни Ѕид Слики За

DEN 225.00
DEN 387.84

Количина на стоки
Тековен


Бренд Име : Gu Hui
Материјал : Платно
Големина : 20x30cm 30x40cm 40x60cm 50x70cm 1inch≈2.5 cm
Пакет : 1 PC/Многу (Без Рамка)
Answer : ___________________________ Note :
1.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-2cm разликата се должи на рачно мерење.
2.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно!
Нормално предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на уплатата.
Некои персоналните цел или промет на големо со цел може да потрае малку подолго време за негова обработка.
2.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 15-30 дена да се САД, Канада, Европа, Австралија.
Поради царинење и некои неконтролирано possiblity, пакетите ќе биде одложен, може да земајќи 30-50 работни дена.
3.Ако ви е потребна за вашиот пакет итно, ве молиме изберете EMS, DHL, или Fedex и да платат дополнителна такса.
1.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
20X30cm Без Рамка, 30X40cm Без Рамка, 40X60cm Без Рамка, 50X70cm Без Рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Бренд Име:
GuHui
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Медиум:
Масло
Предмети:
Цртан филм
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Број На Модел На:
SH-006
Техника:
Спреј Сликарство

Најдобри понуди