• Неодамнешно
Современото Сликарство, Нордиските Постер Фабрика Остава Црна И Бела Дома Декорација Ѕид Платно Уметноста На Печатење Печати Дневна Соба Студија

Современото Сликарство, Нордиските Постер Фабрика Остава Црна И Бела Дома Декорација Ѕид Платно Уметноста На Печатење

DEN 528.00

Количина на стоки
Тековен


1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата поштенска адреса, е точно! Нормално предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на уплатата. Некои персоналните цел или промет на големо со цел може да потрае малку подолго време за негова обработка. 2.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 5-30 дена за САД. 15-30 дена да Канада, Европа,Австралија. Поради царинење, на пакети испратени до руската и Бразил ќе потрае околу 20-40 работни дена. 3.Ако сакате да се биде што побрзо,ве молам Контактирајте Ме за EMS ( 7-15 дена)или DHL(3-10 дена). 4.Исто така, пакетот може да го одложи во некои важни фестивал (на пример : во Пролетниот Фестивал и Chrismas, Кинески Национален Ден)или природни катастрофи(на пример вулканска експлозија, густа магла и така натаму).Па ве Молиме да не контактирате ако не можете да добиете објектот во 30 дена.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
40cmx50cm без рамка, 50cmx70cm без рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Бренд Име:
ZebraHome
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Форма:
Три-слика Комбинација
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Број На Модел На:
WA-124
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство

Најдобри понуди