• Неодамнешно
  • -6 %
Светски Познатиот Архитектонски Бронза Занаети Кина Пекинг видео надзор Кула Модел на Градење на Метал Модел За Насловна Оркестарот на Сувенири Подарок

Светски Познатиот Архитектонски Бронза Занаети Кина Пекинг видео надзор Кула Модел на Градење на Метал Модел За Насловна

DEN 846.00
DEN 900.48

Количина на стоки
Тековен

Светски Познатиот Архитектонски Бронза Занаети Кина Пекинг видео надзор Кула Модел на Градење на Метал Модел За Насловна Оркестарот на Сувенири Подарок Производ Големина : LWH : 8.5 * 12 CM Производ Материјал : Алуминиум Производ тежина : 0.4 кг Производ во боја : бронзени Производ стил : едноставен и ретро пакувањето на Производот : надвор од картон

Други карактеристики

Големина:
9cm 12cm
Стил:
Модерна
Тема:
Архитектура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SIBAOLU

Најдобри понуди