• Неодамнешно
  • -36 %
Мароко Дома Декор Elk Figurine Смола Занаети Канцеларија Оркестарот Елени Фигурини Занаети Европската Ретро Класичен Elk Занаети

Мароко Дома Декор Elk Figurine Смола Занаети Канцеларија Оркестарот Елени Фигурини Занаети Европската Ретро Класичен

DEN 924.00
DEN 1443.36

Количина на стоки
Тековен


Материјал : Смола Големина : ве Молиме проверете слики Стил : Мода Симпатична Пакување : 1 Pcs Пакет : Пена Образец + Картонски Кутии
Предност :
1.Еко-пријателски,исклучителна Изведба.
2.Тоа може да го користите за Роденден подароци,Партија подароци,подароци за пријател,роднини,љубовници.
3.Тт е, исто така, може да се користат за домашна derecoration.
4.Тт е добар figurine за одржување на меморија.

Други карактеристики

боја:
Големи, Meidum, Samll
Тема:
Животните
Бренд Име:
Strongwell
Материјал:
Смола
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Материјал:
Смола
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
користат за:
Дома декорација,меморија,Подарок
Вид:
Декорација Смола Занаети
Техника:
Медитеранот Романтичен
Тема:
Занаети Figurine
Тип На Производ:
МИНИ Занаети
Објектот:
Дома Смола Занаети Подароци
боја:
Зелена И Розова
Име:
Zakka Статуа

Најдобри понуди