• Неодамнешно
  • -5 %
Совршен Брак Цитат Ѕид Налепница Спалната Соба Дневна Соба Неколку Љубовник Инспирација Ѕид Decal Троседот Брак Совршен Знак Винил

Совршен Брак Цитат Ѕид Налепница Спалната Соба Дневна Соба Неколку Љубовник Инспирација Ѕид Decal Троседот Брак Совршен

DEN 394.00
DEN 414.72

Количина на стоки
Тековен


[Материјал]
Нашите decals се направени од висок квалитет, самолепливи винил.
Decals се придржуваат до било чиста, мазна или полу-мазна површина .
Нашите производи може да се примени и на вашите ѕидови, подови, тавани, врати, прозорци, плочка, мебел, компјутери, мобилни телефони, стакло – доста никаде!
Нашите decals изгледа како ако тие биле рачно насликани на вашиот површини, но тие се многу побрзо, полесно, и почиста од сликарството.
Кога ќе сакате да го смените вашиот декор, тие се лесно да се отстрани !
Не-toxi .Еколошки Винил налепница.
Животот водоотпорен
[ Производ Големина]
1cm=2.54 инчен
Answer : ___________________________ Note : Потсети пријатели да купите Паста ефектот на графикот.Не се држи премногу тесно.
Инаку големината, ќе се намали.Само следи на графикот. Големината не е проблем.
Ние сме искрени продавачи. Ветувам!
[Пакет Листа]
*1 сет на совршен брак Цитат ѕид налепници
*упатство
[ Бои]
***Ние се трудиме нашиот најдобар покаже вистински производ. Но бојата уште можеби малку поинаква според илустрација и на екранот ефект.
Ве молиме да се разгледа ова пред да се купи.

Други карактеристики

боја:
црна, црвена, меки розова, портокалова, сива, зелена, светло сива, светло сина, нане, виолетова, кафена, златна, бела, розова, жолта, голи, светло зелена, сина, темно сина, светло виолетова, чоколадо, сребро.
Големина:
30cmwidex40cmhigh, 42cmwidex56cmhigh, 56cmwidex73cmhigh, 68cmwidex90cmhigh
Класификација:
За Кабинетот Шпорет,За Ѕид,Се Префрлат Панел Налепници,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Фрижидер,Тоалет Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка
Тема:
Знаци
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
Duruibom
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
Q129
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Multi-piece Package
боја:
црна,сина,златна,сива,зелена,розова,виолетова,црвена,сребрена,бела,жолта,кафе,
Материјал:
животната средина винил пвц
is_customized:
Yes
Тема:
свадба совршен брак спалната соба троседот ѕид налепница decal
Пакет:
меур лист, мека стиропор
Функција:
Лепило база, погоден за надворешни или внатрешни работи 3d налепница позадина
Карактеристично:
Лесно пренослив, водоотпорни, лесно ѕид уметност
Употреба:
украсување вашите ѕидови, дома подобрување,дома декорација
Соба:
спалната соба, бебе соба соба,девојки соба,детска соба,деца соба,канцеларија

Најдобри понуди