• Неодамнешно
  • -40 %
Современото Сликарство, Cuadros Decoracion Модуларен Слики 3 Парче Овошје Слика Масло Уметност Цвет Платно Pictur Евтини Kunst Bilder

Современото Сликарство, Cuadros Decoracion Модуларен Слики 3 Парче Овошје Слика Масло Уметност Цвет Платно Pictur Евтини

DEN 172.00
DEN 286.08

Количина на стоки
Тековен


24 часа онлајн (со нетрпение очекуваме да вашата совети) материјал :
Платно Печатење на Високо квалитетни Материјали Рамка:
без рамка (платно само)
За сопствени
ве молиме да ни даде на слика и големина, ние ќе ви ги даде разумна цена големина Големина : 1 инч = 2.54 см 20x20cmx3pcs = ( 8x8inchx3pcs ) 30x30cmx3pcs = ( 12x12inchx3pcs) 40x40cmx3pcs = ( 16x16inchx3pcs) 50x50cmx3pcs = ( 20x20inchx3pcs) 60x60cmx3pcs = ( 24x24inchx3pcs) 70x70cmx3pcs = ( 28x28inchx3pcs) 80x80cmx3pcs = ( 32x32inchx3pcs) Количина : 1 set = 3 ЕЕЗ време на Испорака 1 . epacket (EUB) : 7-15 дена 2 .Кина пост Воздух Mail : Нормално 15-50 дена,но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци.Ако не можете да се чека толку долго време, ве молиме да не го купат или да изберете и други брза испорака начин.Ви благодариме.. 3 . EMS : 7 до 10 дена 4 .Fedex : 7 до 10 дена
За нас Ние сме производител на платно отпечатоци , со долгогодишно искуство во оваа област и ќе функција вашите омилени фотографии во траен уметност платно на Супер квалитет и разумни цени , ние се залага за вашето задоволство со квалитетот на производите и услугите и нашите најдобри напори , воспоставување на сет на строги управување , производство , продажба и услуги . Покрај тоа , кредибилитетот на најважните билатералната економска и трговска соработка , и ние сме посветени на нашите чесни и професионални во нашата сликарство услуга секоја нови и стари клиенти да се создаде нашето заедничко задоволство и чувство на остварување .
1. ВО СВЕТОТ NAKLIYE. (Освен за некои земји и APO / FPO) 2. Нарачки обработени во времето по плаќање верификација 3. Ние само брод налози се потврдува нарачката. Нарачката адреса е за да се Избегнат. 4. Прикажаните слики се не на реалните предмети и се само за референца. 5. Ако вашата исплата не се испраќаат во рамките на 50 дена (10 дена за надворешни магацин), ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го следи вашата пратка и се врати на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена да се преземат за да се вратите од денот на приемот на денот. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа се смета да се користи и ГОЛЕМИНАТА НЕМА да БИДЕ ПРАШАЊЕ ИЛИ ЗАМЕНА ПРОБЛЕМ. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Половина од превозот цена мечка од двете продавачот и купувачот.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
20x20cmx3p Без рамка, 30x30cmx3p Без рамка, 40x40cmx3p Без рамка, 50x50cmx3p Без рамка, 60x60cmx3p Без рамка, 70x70cmx3p Без рамка, 80x80cmx3p Без рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Тип:
Платно Printings
Бренд Име:
JHLJIAJUN
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Три-слика Комбинација
Број На Модел На:
Вертикална Форми Платно Печатење На 05
оригиналниот:
No
Тема:
Триптих Вертикална Орхидеи растенија постер цвеќиња
Обликот:
Вертикална Форми Платно Печатење
Обложување:
УВ Вода-Доказ Влага-Доказ
платно сликарство Пакување:
PC цевка
платно сликаната Декорација:
Семејството, куќата, седи соба, спална соба, канцеларија, кафуле, хотел
Рамка:
без рамка (платно само)

Најдобри понуди