• Неодамнешно
  • -0 %
Бренд Нови египет Знаме Автомобил Страна Огледало Опфаќа за Седан

Бренд Нови египет Знаме Автомобил Страна Огледало Опфаќа за Седан

DEN 475.00
DEN 475.20

Количина на стоки
Тековен


автомобил огледало маска
Објектот
автомобил огледало маска
Материјал
Економија/Standard/Премиум водат полиестер
Големина
мали Димензии : 25 x27 cm ( одговараат за седан)
големи Димензии : 26x30 cm ( одговараат за SUV)
Печатење вештина
една страна топлина трансфер печатење
Stitchs
еден Шиење Бод околу рабовите
Употреба
декорација, прикажување, промоција
Додаток
еластична бенд и пролет тока

Други карактеристики

боја:
одговараат за suv, одговараат за седан
Стил:
Виси
Употреба:
Автомобил
Бренд Име:
Летање
Број На Модел На:
Американскиот
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Јарболот Материјал:
без пол

Најдобри понуди