• Неодамнешно
  • -22 %
COLORFULBOY ocean view Живот Цитат Пејзаж Ѕид Уметност Платно Сликарство Нордиските Постери И Цртежи на Ѕид Слики За Дневна Соба Оркестарот

COLORFULBOY ocean view Живот Цитат Пејзаж Ѕид Уметност Платно Сликарство Нордиските Постери И Цртежи на Ѕид Слики За

DEN 198.00
DEN 253.44

Количина на стоки
Тековен


Опис На Производот
COLORFULBOY ocean view Живот Цитат Пејзаж Ѕид Уметност Платно Сликарство Нордиските Постери И Цртежи на Ѕид Слики За Дневна Соба Оркестарот
Материјал : водоотпорен платно
Карактеристики : заштита од Сонце , водоотпорен ,Никогаш нема да избледи
Квалитетот тип : 100% Висок квалитет на платно постери
Услуга
24-часовна онлајн, ако имате било какви проблеми со квалитетот, пакување штета, боја грешки, големина грешки, ве молиме контактирајте со нас за враќање на парите или замена, ве молиме да не грижете се, ние веднаш ќе се справи со.
Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.
Предметите ќе бидат испратени од страна на Ali Express Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, која се 5-30 дена за САД.15-30 дена да Канада, Европа, Австралија.Поради царинење, на пакети испратени до руската и Бразил ќе потрае околу 20-40 работни дена.
Ако сакате да се биде што побрзо, ве молам Контактирајте Ме за DHL(3-10 дена)
Се очекува испорака од ќе бидат погодени од обичај, времето, исто Така, пакетот може да го одложи кога во некои важни фестивал (на пример Пролетниот фестивал и Chrismas ден, Кинески Национален ден) понекогаш тоа може да потрае малку подолго време за да го добиете пакетот, Па ве Молиме да не контактирате ако не можете да добиете објект над 30 дена.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
13X18 cm Не Врамени, 15X20 cm Не Врамени, 20X25 cm Не Врамени, A4 21X30cm Не Врамени, 30X40 cm Не Врамени, 40X50 cm Не Врамени, 50X70 cm Не Врамени, 60X80 cm Не Врамени, 60X100 cm Не Врамени
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
ШАРЕНИ МОМЧЕ
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Број На Модел На:
Б-20170801180cb-x
Предмети:
Пејзаж
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Стил:
Нордиските
боја:
Светло Сина
Слика Материјал:
ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЛАТНО
Предмети:
писмо
Calligraphy & Сликарство Тип:
Платно Сликарство
Материјал:
Памук Платно
уникатен подарок:
Подароци за семејството или пријателите
нордиските постер:
ѕид уметност слика дома декорација
Дома декорација:
Ѕид Уметност Платно Печатење На Постери
платно уметност:
Ѕид Уметност И Печатење На Постери
Декорација Опсег:
Канцеларија/ Бар/ Дневната Соба/Спалната Соба

Најдобри понуди