• Неодамнешно
  • -40 %
Вертикална Триптих Растенија Слики Модуларен Цвет Слики Нордиските Постер На Ѕид Слики За Дневна Соба Платно Уметност Отпечатоци

Вертикална Триптих Растенија Слики Модуларен Цвет Слики Нордиските Постер На Ѕид Слики За Дневна Соба Платно Уметност

DEN 172.00
DEN 286.08

Количина на стоки
Тековен

Нашата цел е задоволството на клиентите 1. Прикажаните слики се не на реалните предмети и се само за референца. ВО СВЕТОТ NAKLIYE.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
20x20cmx3p Без рамка, 30x30cmx3p Без рамка, 40x40cmx3p Без рамка, 50x50cmx3p Без рамка, 60x60cmx3p Без рамка, 70x70cmx3p Без рамка, 80x80cmx3p Без рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Тип:
Платно Printings
Бренд Име:
JHLJIAJUN
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Три-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
Вертикална Форми Платно Печатење-03
Тема:
Триптих Вертикална Водопад растенија постер цвеќиња
Обликот:
Вертикална Форми Платно Печатење
Обложување:
УВ Вода-Доказ Влага-Доказ
платно сликарство Пакување:
PC цевка
платно сликаната Декорација:
Семејството, куќата, седи соба, спална соба, канцеларија, кафуле, хотел
Рамка:
без рамка (платно само)

Најдобри понуди