• Неодамнешно
  • -25 %
YOYOYU Уметност Дома Декор ТОЛКУ Многу Книги Толку Малку Време Ѕид Decal Винил Налепница Студија Соба Библиотека Декорација Mural Постер втората светска војна-512

YOYOYU Уметност Дома Декор ТОЛКУ Многу Книги Толку Малку Време Ѕид Decal Винил Налепница Студија Соба Библиотека Декорација

DEN 321.00
DEN 427.20

Количина на стоки
Тековен


3427383902215854 Производ Inforamtion : Број : втората светска војна-512 Големина M : 30 X57 CM L : 42 X78 CM XL : 57 X106 CM Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
Карактеристики :
1. Договор за декорација одговараат за било чиста мазна ѕидни плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
Ако изберете други бои , ве Молиме, изберете 1 бојата на вашиот decal од подолу боја шема .
~~~ Можете да го направите со испраќање на нас или порака
со оставање на Белешка со продавачот за време на работа

Други карактеристики

боја:
822 Црна, 801 Бела, 825 Кафе Браун, Други Изберете Боја
Големина:
30X57CM, 42X78CM, 57X106CM
Класификација:
За Кабинетот Шпорет,За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Фрижидер,За Плочка,Прозорец Налепници
Број На Модел На:
Втората светска војна-512
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Бои:
40 боја за да изберете
Карактеристики:
Водоотпорен , отстранлив
Материјал:
Еко-Пријателски
Употреба:
Било каква мазна Ѕид Прозорец, Пластични
капка-превозот:
прифатете
Материјал:
Винил

Најдобри понуди