• Неодамнешно
  • -35 %
Топла Продажба Цртан филм Автомобил Ѕид Налепници Воз Брод Автомобил Дрво Шема Уметност DIY Деца Decals За Childre е Спалната соба Дневна Соба Декорација

Топла Продажба Цртан филм Автомобил Ѕид Налепници Воз Брод Автомобил Дрво Шема Уметност DIY Деца Decals За Childre е

DEN 114.00
DEN 175.20

Количина на стоки
Тековен


GY0002475
Спецификација :
Сосема нов и висок квалитет!
Тип : Ѕид налепница
Боја : Како на сликата прикажани
Материјал : ПВЦ
Соопштението Е Од Областа : Транспорт
Големина : Како слика се прикажани
Количина : 1pc
Пакет се вклучени :
1 x Ѕид налепница
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Други карактеристики

Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
Mayitr
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
Цртан Филм Автомобил Ѕид Налепница
Тема:
Цртан филм
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
Стил:
Цртан Филм Автомобил Ѕид Налепница

Најдобри понуди