• Неодамнешно
  • -5 %
Ви благодариме Свадба Излез Знак Decal Уметност Винил Ѕид Налепници Отстранлив Персоналните Decals Криејтив Свадба Прием Оркестарот LC117

Ви благодариме Свадба Излез Знак Decal Уметност Винил Ѕид Налепници Отстранлив Персоналните Decals Криејтив Свадба Прием

DEN 485.00
DEN 510.24

Количина на стоки
Тековен

Информации за производот ❤За Decal :
☀Материјал : животна Средина / Пријателски/ПВЦ
☀Decals за декорација,одговара за било чиста мазна ѕид,плочки,windows,метал,плакар, пластични
☀Ѕидот Decal е направен од себе лепило флексибилни премиум винил филм.
☀Има мат површина за да се намали светлина рефлексии.
☀Можете да го отстраните Ѕид Decal во било кое време без оштетување на површината.
☀Тоа е лесно да се примени. Нашите Инструкции може да ви помогне со процесот. ❤За Големина На :
20cm широк X 41cm високи
28cm широк X 56cm високи
36cm широк X 71cm високи
42cm широк X 84cm високи
(Ако сте треба други големина, ве молиме контактирајте ме) ❤За Оставете Порака : 1.Имињата на Невестата & Младоженецот 2.Свадба Датум ❤За Боја : 1.Боите Може Да Бидат Малку Различни Во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент.
2.Ако одберете прилагодено боја, pls оставете порака на вашиот налог или контактирајте со нас за бојата број ви се допадна.Боја Шема Сите Бои Се Достапни.
Боја Шема како што е подолу,ве Молиме не заборавајте оставите порака,инаку ние ќе брод стандардната боја-како слика боја,ви Благодариме!

Други карактеристики

боја:
H622 црна, H614 Сино Сина, злато, H627 сива, H635 меки розова, H630 виолетова, H607 оган црвена, H601 бела, H603 жолта, H624 Браун, H626 Државата Сива, Прилагодено Боја
Големина:
XS 20cmx41cm, S 28cmx56cm, M 36cmx71cm, L 42cmx84cm
Бренд Име:
BLINGIRD
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Класификација:
Кат Налепници,За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
lc117
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Најдобри понуди