• Неодамнешно
  • -7 %
SaiDeKe срце облик железо Цртан филм свинче банка за заштеда на Монета Пари Кутии со заклучување роденден на Божиќ, нова година подароци играчка за Деца

SaiDeKe срце облик железо Цртан филм свинче банка за заштеда на Монета Пари Кутии со заклучување роденден на Божиќ, нова

DEN 223.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


Име : срце облик железо свинче банка
Тежина : 49g
Материјал : железо
Големина : 7.5*7*6cm
Карактеристики : Со заклучување.Направен од висок квалитет на железо свинче банка, исто така, може да се користи како играчка, погоден за деца роденден на подароци, одмор подароци, награди.
Answer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме овозможи 0.5-1 CM(0.2 во-0.4 во)се разликува поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2.Сите наши производи се спакувани во безбедна и сигурна пакет за да се осигура дека тие не ќе биде оштетен во транзит.
Купи со доверба.
Испорака Метод :
1. Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-35 работни дена од пратката датум.СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ.
2. Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака.
3. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.
4. Ве молиме имајте на ум дека понекогаш обичај ќе го одложи пакет за инспекција.Ве молиме да контактирате со нас, прво за статусот на пратката пред повратни информации.
5. Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!
Гаранција и Гаранција :
1. 12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
3. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Повратни информации :
1. Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се високо ценети.
2. Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка или да се отвори било која спорови за Aliexpress, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
3. Контактирајте Со Нас
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Задоволство ми е да ви даде најдобри служи. Вашето задоволство,нашите извршување!!

Други карактеристики

Бренд Име:
SaiDeKe Дома
Број На Модел На:
Пари Boxes0721
Обликот:
Срцето
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо
Применливи сцена:
Дома
Декоративна шема:
Kinectimals
Пигмент:
Розова, жолта, црвена, сина
Големина:
7.5*7*6cm
Нишало форма:
Tabletop
Технологија:
Печат

Најдобри понуди