• Неодамнешно
Balearic Острови Знаме 150X90cm (3x5FT) 120g 100D Полиестер Двојно Stitched Висок Квалитет Бесплатен Превозот Шпанија

Balearic Острови Знаме 150X90cm (3x5FT) 120g 100D Полиестер Двојно Stitched Висок Квалитет Бесплатен Превозот Шпанија

DEN 316.80

Количина на стоки
Тековен


За ваша погодност дека сите купувачи, исто така, може да изберете агол на знамето.
Постојат 2 вид на аглите што можете да изберете.Мојот пријател , Можете да нарачате пред , Оставете порака информирате на кој тип на знаме е агол се подобро за вас , јас да f не ви остави порака за агол тип , ќе испрати вратило агол тип(со јаже за врзување,како што е прикажано на сликата)стандардно .
Пример слика
Повеќе други спецификации :

Други карактеристики

боја:
вратило маска, метал дупки
Големина:
60 x 90cm, 120 x 180cm, 144 x 96cm
Бренд Име:
ziqiang
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
ZQ002
Стил:
Летање
Тип:
Печатени
Јарболот Материјал:
Без Јарболот

Најдобри понуди