• Неодамнешно
  • -45 %
10Inch САД ROUTE 66 Ѕид Декорација Гроздобер Метал Табличка Уметност Бар Дома Ресторан Оркестарот Метал Калај Знаци J&Y Уметност JY-002

10Inch САД ROUTE 66 Ѕид Декорација Гроздобер Метал Табличка Уметност Бар Дома Ресторан Оркестарот Метал Калај Знаци J&Y

DEN 409.00
DEN 744.00

Количина на стоки
Тековен


Rounte 66 калај знак метал знак ѕид декорација 10x10x1.5-Инчи 25x25x4 CM
Материјал : Едб / Метал Predrilled Агол Дупки за Лесно Mounti Направи декорација со гроздобер стил корисни во бар
Производи Опис Големина : 10x10inch 24x24cm Материјал : Tinplate Производство : печатење со Помош на Заѕвони : дома,продавница,бизнис decoraction, подароци,промоција и другите
Производи Deatils : еколошки материјали и со добар квалитет!
Карактеристики на производот : заштита на животната средина, лесно да се носат, цена-ефикасен.
Материјал карактеристики : отпорност на корозија, не-токсични, висока јачина и добра еластичност.
Декорација на демонстрација : САД ROUTE 66 тема домашна декорација.
Покаже фабрика : нашата компанија е професионалец во почетниот decoracion.
Ако сакате нашата долгогодишна соработка со добивање на повеќе поволна цена.
Ве молиме контактирајте со нас активни.
Ви благодарам многу!
-Лили Ли

Други карактеристики

Бренд Име:
БОГАТА БОЈА
Тип:
Платно Printings
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Класични
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
JY-002
Обликот:
Нередовните
оригиналниот:
No
Предмети:
route 66
Материјал:
метал калај знак
Поддршка База:
метал калај знак

Најдобри понуди