• Неодамнешно
  • -49 %
Jingdezhen Антички Паун Вазна Кинески Вазни Со Верверица Кран Шема Дома Декорација Давање Статии

Jingdezhen Антички Паун Вазна Кинески Вазни Со Верверица Кран Шема Дома Декорација Давање Статии

DEN 2742.00
DEN 5376.00

Количина на стоки
Тековен

Направен во Jingdezhen Материјал : антички peacok вазна ,многу деликатна вазна тело и мазна површина, многу сјајна, ова е главната карактеристика на оваа вазна, можете да му верувате на моите зборови во Стилот : Антички Дрвени база не е вклучена

Други карактеристики

Стил:
Модерна
Бренд Име:
подобрување на
Големина:
L
Функција:
Tabletop Вазна
Број На Модел На:
Паун Вазна
Материјал:
Керамички
Материјал:
Jingdezhen Керамички
Стил:
Гроздобер
Функција:
Цвет вазна Подарок Свадба подарок
Примена:
Дневна соба, Спална соба Студија соба Хотел

Најдобри понуди