• Неодамнешно
  • -45 %
Нови пристигнување Кристал акрилик Рамка дрво птица Три-димензионални ѕид налепници на ТВ на ѕид софа во позадина декорација 3D ѕид налепници

Нови пристигнување Кристал акрилик Рамка дрво птица Три-димензионални ѕид налепници на ТВ на ѕид софа во позадина декорација

DEN 795.00
DEN 1445.76

Количина на стоки
Тековен


добредојдовте на нашата продавница
вие не може да го пропушти оние производи
За нас
Ако сте поединец купувачот, rememble да додадете ни за вашите омилени продавачот.
Ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.
ве молиме бидете сигурни дека на адреса прикажана на вашата адреса е сосема точно.Благодарение foryour разбирање
Повратни информации
Ние сме мило да оставите позитивен фидбек за вас и се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Вашето мислење е навистина важно за нас. Ве молиме бидете сигурни да го напушти 5star оценки за нас, како под 5star е еднаков на негативни. Ако имате нешто незадоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации или низок рејтинг. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, и ќе го задржи на комуникација со вас до проблем е решен. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да ни обезбеди можност да ги подобриме нашите услуги.

Други карактеристики

Големина:
medium size, small size, big size
Стил:
Модерна
Шема:
3D Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Растенијата
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
S76
Материјал:
Акрилик

Најдобри понуди