• Неодамнешно
  • -5 %
висок квалитет на Исламски и Арапски Муслимани дневна соба ѕид налепници автомобил налепница декоративна уметност светилки Y099

висок квалитет на Исламски и Арапски Муслимани дневна соба ѕид налепници автомобил налепница декоративна уметност светилки

DEN 452.00
DEN 475.20

Количина на стоки
Тековен


Y099 Decals Арапските Персискиот Исламот Caligraphy Зборови Цитати Налепница
Големина
М 57*89cm L 85 *130cm
(Ако сте треба други големини ве молиме да го контактирате овластениот сервис )
Discription
Материјал : Еколошки ПВЦ
Заврши ефект : Како се покаже слика
Функција
1, Договор за декорација. Одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, плакар, пластични
2,Лесен за употреба и отстранување
водоотпорен материјал,двојно страна на визуелни модели
3,Животот водоотпорен
4,Модерен дизајн и висок квалитет
Ние сме мило да ви помогне со било прашање!
СЦЕНА ВОВЕД
За испорака во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји) Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр. ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Кина пост воздух mail и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide Информации : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус обезбеди Следење на Број, кои Само може да се следи во Кина. Ако ви е потребна за Следење на Број што може да се следи во вас локалната земја, ве молиме Изберете Превозот од Кина Пост Воздух Mail Регистриран.
epacket : 10-20 дена .
експрес : 5-10 дена.(емс 10 -20 дена)
Враќање & Наплата
Ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите. но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас,ние ќе се многу среќни да ги реши вашите секој прашања
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Feeback е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
МЕГИ НАЛЕПНИЦА Добредојдовте на Вас

Други карактеристики

боја:
мали 57x89cm, големи 130x85cm
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Модерна
Бренд Име:
DICHOD
Материјал:
Хартија
Спецификација:
Multi-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
Y099
is_customized:
yes
Функција:
Табла Налепница

Најдобри понуди