• Неодамнешно
  • -20 %
бесплатен превозот Чиста природна трева слама крзно завеса завесата на прозорецот вратата завеса премин свадба позадина

бесплатен превозот Чиста природна трева слама крзно завеса завесата на прозорецот вратата завеса премин свадба позадина

DEN 956.00
DEN 1195.20

Количина на стоки
Тековен

Бебе Материјал : природни слама пченка остава процес на Производство : Стегне направена Бебе карактеристики : природно загадување стилски завесата може да бидат обесени да се направи, но исто така да се направи со ветрот завеса влезот завеса, без оглед на стилот или изработка се многу убави, и атмосферата е едноставен, лесно да се откажам на слама мат да простор поделен. две празни места. Тоа исто така може да бидат обесени да се направи ѕид hangings! Бидејќи на транспорт ограничувања, производот е само завеса, нема хоризонтална плоча. Ние ќе се даваат завртки за обезбедување на завесата Пакетот Вклучува : фиксна должина 200cm x 18pcs (може да претставува ширина 0.91.2 m) ве Молиме контактирајте ме за прилагодување големина
Превозот и Ракувањето со Предмети ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата касата (со исклучок на сабота и недела). Ве молиме контактирајте со нас ако не можете да ја примите вашата предмети по 9 дена. Ви благодариме!
Опциите за плаќање По купувањето,може да Одиме напред и Работа со Систем.Ние не би Можеле да Понудат Комбинираат Плаќање и Попуст, бидејќи елементи може да се испрати Од нашите Различни Складирање.Бидете сигурни дека Вашата точно Превозот адреса, кога ќе Исходот.
Политика на враќање & корисничка Поддршка Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас. Поради некоја причина не ви се допаѓа вашиот објекти ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена и ние ќе ви ги прима за размена или да се вратат. Ако вашиот враќање на ставка(и) мора да биде во оригинална состојба (не се користи на било кој начин), и со сите оригинално пакување, прирачници, и други додатоци. И треба да се плати за сите на Превозот Обвиненија. Во прилог на викенд или празник ,Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата порака

Други карактеристики

Големина:
2meterx18pcs
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Број На Модел На:
18pcs/многу
Формат:
Мушка Јаже
is_customized:
Yes
Стил:
Slat
Бренд Име:
Убавината Летање Свињи
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал:
Стакло
Техника:
Pinhole
Лист Големина:
Широк Нож
Шема:
Вертикална
Тип:
Други

Најдобри понуди