• Неодамнешно
  • -5 %
Дрво Гранки голем ѕид налепница Отстранлив home art Ѕид Decals 2017 Топла Продажба на ПВЦ Винил издлаби Ѕид Налепници оркестарот XL

Дрво Гранки голем ѕид налепница Отстранлив home art Ѕид Decals 2017 Топла Продажба на ПВЦ Винил издлаби Ѕид Налепници

DEN 1094.00
DEN 1152.00

Количина на стоки
Тековен


Discription
Големина : 200*CM 83
Материјал : Еколошки ПВЦ
Заврши ефект : Како се покаже слика
Функција
1, Договор за декорација. Одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, плакар, пластични
2,Лесен за употреба и отстранување
водоотпорен материјал,двојно страна на визуелни модели
3,Животот водоотпорен
4,Модерен дизајн и висок квалитет
СЦЕНА ВОВЕД
За испорака во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји) Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр. ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Кина пост воздух mail и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide Информации : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус обезбеди Следење на Број, кои Само може да се следи во Кина. Ако ви е потребна за Следење на Број што може да се следи во вас локалната земја, ве молиме Изберете Превозот од Кина Пост Воздух Mail Регистриран.
epacket : 10-20 дена .
експрес : 5-10 дена.(емс 10 -20 дена)
Враќање & Наплата
Ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите. но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас,ние ќе се многу среќни да ги реши вашите секој прашања
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Feeback е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
МЕГИ НАЛЕПНИЦА Добредојдовте на Вас

Други карактеристики

боја:
Црна, Бела, Кафе
Големина:
200x83 cm
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Модерна
Бренд Име:
DICHOD
Материјал:
Хартија
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
8003
Функција:
Табла Налепница
is_customized:
yes

Најдобри понуди