• Неодамнешно
  • -30 %
Минималистички Дом Оркестарот Платно Сликарство Модерна Минимализам Ѕид Уметност Еден Пар на Црвениот Flamingos Сликарство Постер Печатење Нова Соба Decors

Минималистички Дом Оркестарот Платно Сликарство Модерна Минимализам Ѕид Уметност Еден Пар на Црвениот Flamingos Сликарство

DEN 217.00
DEN 309.60

Количина на стоки
Тековен

Можете да изберете на кој начин сакате, но цената ќе биде додадете на вашите куповна цена.Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни,ние го цениме за вашата поддршка на оваа.Ви посакувам среќен шопинг 2.) Е прилагодено : Yes (ве Молиме контактирајте со нас ,ние може да наслика било која големина и било слики) ЗАБЕЛЕШКА : 1.Откако ќе го добиете на вашиот предмет,можете да се качи на слика core со дрвена рамка или слика со други рамка. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 до 5 работни дена по вашата исплата потврди. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.Пакување : Пластична цевка ( Вклучувајќи сликарство платно, Но не мат, не внатре во рамката, не надвор рамка ) Внимание : Ние само го продаде frameless сликарство јадро, не вклучувајќи рамки .Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Пратката 1 Ако ние нудиме бесплатен превозот, цел ќе биде испорачуван Хонгконг Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Mail во рок од 15-20 дена(нормална состојба).Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT. EMS е нашата склопот на превозот метод премногу, исто така, UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ се достапни. Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Овој одличен квалитет платно печатење е без внатре и надвор од рамката да се задржи надолу превозот цена, но оваа големина е обично photoframe големина и може да се подготвени рамка лесно. Повратни информации 1.Ве молиме оставете ги вашите Детални Испорака Адреса,Точниот Број на Телефон и електронска пошта, така што можеме да контактираме со било каков проблем навремено.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги,и контактирајте со нас ПРЕД да замине никакви негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме да им понуди сте задоволни решение.Секоја слика core има 5cm маргина во 4 страни. Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел.Почитувани клиенти, ви благодариме за изборот на нашите производи,професионална услуга за вас започнува од цел плаќање верификација.Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење БР.Ако сакате други големина,ве молиме контактирајте со нас.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
20x30cm Без Рамка, 30x40cm Без Рамка, 30x45cm Без Рамка, 40x60cm Без Рамка, 50x75cm Без Рамка, 60x90cm Без Рамка, 70x105cm Без Рамка
Бренд Име:
JOYIA
Предмети:
Животните
Број На Модел На:
Дом За Живеење Оркестарот Слика
оригиналниот:
Yes
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Рамка:
No
Форма:
Во комбинација
Материјал:
Платно
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Техника:
Спреј Сликарство
Тип:
Платно Printings
Пакет:
Забелешка :
Ова е Платно само, Без рамка,Без Рамка!!!
Примена:
Куќа Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Барот На Хотелот

Најдобри понуди