• Неодамнешно
  • -21 %
Подморница Шема Ѕид Налепници За Деца Соби Цитати Тоа е Време да Патуваат Мода Модерна Дома Декор Уметност Mural Момчиња Спалната соба SY450

Подморница Шема Ѕид Налепници За Деца Соби Цитати Тоа е Време да Патуваат Мода Модерна Дома Декор Уметност Mural Момчиња

DEN 250.00
DEN 316.80

Количина на стоки
Тековен

Производ Inforamtion : Број : SY450 Големина S : 42 x 26 см М : 57x35 см, L : 68x42cm XL : 92x57cm М erial : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

Други карактеристики

боја:
H622 Црна, H601 Бела, Златен, H607 Оган Црвена, H627 Сива, друга боја избор
Големина:
57x35cm, 92x57cm, 42x26cm, 68x42cm
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Класификација:
За Фрижидер,За Плочка,Прозорец Налепници
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
SY450
боја:
40 боја на располагање
Материјал:
Винил ПВЦ налепница
Отстранлив:
Yes
Водоотпорен:
Yes

Најдобри понуди