• Неодамнешно
  • -6 %
Ноктите Салон Полски Убавина Жена Девојка Ѕид Налепници Винил Decal Mural Бесплатен Превозот

Ноктите Салон Полски Убавина Жена Девојка Ѕид Налепници Винил Decal Mural Бесплатен Превозот

DEN 199.00
DEN 211.68

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте на "јас приказна",ние сакаме нашите производи да биде дел од вашата приказна. ( Многу производи изгледаат исто,но квалитетот е многу различен) Ако сте одговорни продавачот на квалитетот на производот или сакате вашиот бизнис може да трае долго,оваа серија ќе биде вашиот најдобар избор. Светло виолетова.Курирската служба DHL. (Ако изберете експедитивни услуги, ве молиме да не информирате пред плаќање, ние ќе ви ги даде пониска поставување на товар, доволно количина на стока може да биде слободен
Повратна информација : Доколку имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 18 златно жолта
Испорака : Препорачана Услуга е Кина пост ЕМС. 6 небото сино.
Квалитет : редовни бренд производители произведуваат, обезбедување на квалитет.

Други карактеристики

боја:
меки розова боја, светло сива
Големина:
39c m x 28 cm, 157cmx114cm, 100 cm x 72 cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
A218
Бренд Име:
Duknow
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Censor Кодот:
A218
Материјал:
еколошки винил налепница decal
Функција:
Лепило база, погоден за надворешни или внатрешни работи употреба
Место на Потекло:
Шангај
Diy декорација:
ноктите Салон ѕид налепница за декорација
Големина:
S
Пакување:
Запечатени се тркалаат
Тема:
Ноктите Салон Полски Убавина Жена Девојка Ѕид Налепници
is_customized:
yes
Производ Функција:
Табла Налепница

Најдобри понуди