• Неодамнешно
  • -35 %
слики Модерни Апстракт лили Платно Слика на Ѕидот Уметност Cuadros Слика Дома Декор За дневната соба И спалната соба 3p Без Рамка

слики Модерни Апстракт лили Платно Слика на Ѕидот Уметност Cuadros Слика Дома Декор За дневната соба И спалната соба

DEN 234.00
DEN 360.00

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме имајте во предвид : Мажите направени дефекти не се гарантира, како што се на штета по употребата, оштетувања од вода и така натаму. И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте со нас за ЕМС или DHL такси.
започнете
крајот на слики на Современи Апстракт лили Платно Слика на Ѕидот Уметност Cuadros Слика Дома Декор За дневната соба И спалната соба 3p Без Рамка Опис на Производот : цвет печати слика на платно Материјал : платно Квалитет : висококвалитетно платно печатење на слика (Без рачно изработени сликарство) Состојба : Платно само, без рамка, нема носила Прилагодено : прифатена, може да се печати слика од вашето семејство Забелешка 1. Повратни информации 1. Ако не сте задоволни со предмети, може да се врати или размена на објект во нејзината оригинална состојба. За да ја зачувате вашата превозот цена и да се избегне рамка оштетени за време на превозот, ова платно печатење на слика е без рамка и носила. Враќање & Наплата 1. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. време на испорака 3. Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подароци" или "примероци" со ниска вредност. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики. Ние ќе се вратат сите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Ако постои било увозни давачки, тоа е купувачот одговорност, ве молиме имајте во предвид. Превозот 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации со 5 ѕвезди . Нормално, цел ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Воздухопловната во рок од 7 дена откако вашата уплата е потврдена. Ако не ја добиете вашата цел во времето за испорака, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи времето за испорака. Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници, ве молиме имајте во предвид. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
Производот Се Покаже
Вистински Слики
Пакување Детали ( Без Рамка)
Плаќање Ние прифаќаме Зачувам која вклучувајќи Visa и Master кредитни картички, Qiwi паричник, Western Union, Web Money, Boleto и банкарски трансфер. За повеќе стилови или други големина на, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
20x20cm3pcs Без рамка, 30x30cm3pcs Без рамка, 40x40cm3pcs Без рамка, 50x50cm3pcs Без рамка, 60x60cm3pcs Без рамка, 70x70cm3pcs Без рамка
Број На Модел На:
Платно Сликарство 01
Форма:
Три-слика Комбинација
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Стил:
Апстракт
Бренд Име:
HEYI
оригиналниот:
No
Обликот:
Плоштад
Предмети:
Цвет
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Рамка на режимот:
Printiing платно сликарство само
Производ Стил:
Платно Printings
ОБЛИКОТ:
правоаголник
Предмети:
Пејзаж
Материјал:
Платно
Рамка:
Без рамка
Сцени:
Дневната Соба/спалната соба
Медиум:
Масло Printings
Шема:
слика
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди