• Неодамнешно
  • -22 %
Медитација Гонг со 7 Раскошен Бел со Змеј Дизајн Кинески Музички Инструмент метал занаетите

Медитација Гонг со 7 Раскошен Бел со Змеј Дизајн Кинески Музички Инструмент метал занаетите

DEN 1123.00
DEN 1439.52

Количина на стоки
Тековен


Тука е Исклучителна Тибет Бронза Врежан Змеј буда Бел Бесплатен Превозот ,Како што можете да видите на сликата, Тоа е во добра состојба, и беше создадена од страна на квалификувани занаетчии во традиционален стил со парична казна handcrafts . Ова е голем дел од вредни за собирање, вредни лични измени или многу добар присутни. на рачно производство е многу фини со неверојатни детали. Не пропуштите оваа шанса да го добие .Ви посакувам среќа!
големина
Висина : 15cm ширина : 38cm

Други карактеристики

Тема:
Музика
Бренд Име:
MOEHOMES
Материјал:
Метал
Стил:
Античкиот Имитација

Најдобри понуди