• Неодамнешно
62cm 24.4(H) Свадба Кристал Табела централен злато Цвет Мирување Свадба Централен Лустерот,Свадба Декорација 10pcs/многу

62cm 24.4(H) Свадба Кристал Табела централен злато Цвет Мирување Свадба Централен Лустерот,Свадба Декорација 10pcs/многу

DEN 17040.00

Количина на стоки
Тековен

Ние може да ви даде наплата ако ви се врати предметите во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било која причина(но треба да се обрне на испорака трошоци и даноци, да се вратат назад).ние ќе ви даде некои попуст на следниот пат perchase! Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи. Ние не може да прифати било каква наплата, бидејќи купувачите одбие да плати такси или такси! За испорака термин,ние ќе го избере најдобриот испорака начин за база на истата, времето за испорака на пратката ќе го избере,ако ум,pls контактирајте со нас.
Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.4" Златна свадба цвет вазна свадба маса централен маса стојат свадба декорација 10 компјутери/многу Големина Информации : Висина 62cm / 24. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга.
Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPS-от, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 5-15 дена.инаку ние не можеме да прифатиме било приговор поради различни испорака термин со што ќе се избере. Ние ќе се потрудиме да им служи на сите клиенти кои цел од нас.
Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме solute проблем за вас. Ние не може да гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување време на поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние ќе се обидеме најдобро за пребарување од нашите соработуваа фабрики и купување за вас.
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно да се информираат. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот и даноци задолжен да ги врати предметите.
Кога нарачување на нашите предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.

Други карактеристики

Големина:
M
Стил:
Европа
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
ddd
Функција:
Tabletop Вазна
Бренд Име:
DesserXixi

Најдобри понуди