• Неодамнешно
  • -20 %
Животни воз англиски Писмо балон Ѕид налепници за детска соба ѕид decal adesivo де parede ѕид налепница Деца Партијата Декор

Животни воз англиски Писмо балон Ѕид налепници за детска соба ѕид decal adesivo де parede ѕид налепница Деца Партијата

DEN 130.00
DEN 162.72

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

боја:
Повеќе
Бренд Име:
БОЈА CASA
Стил:
Цртан филм
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
894
Тема:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Производ големина:
околу 50*70CM
Дома Декор:
ѕидот decal

Најдобри понуди