• Неодамнешно
  • -49 %
SPLSPL Frameless Гроздобер Цвет Платно Уметност Печатење на Постер и Сликарство Црвена Роза Дома Декорација Слика за Спалната соба орнаментика

SPLSPL Frameless Гроздобер Цвет Платно Уметност Печатење на Постер и Сликарство Црвена Роза Дома Декорација Слика за

DEN 342.00
DEN 671.52

Количина на стоки
Тековен


превозот 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата поштенска адреса, е точно! Објектот ќе биде предаден во рок од 1-4days откако добил потврден плаќање. Некои персоналните цел или промет на големо со цел може да потрае малку подолго време за обработка 2.Сите предмети се испраќаат од Кина пост воздух, воздух или e Packet. 3.Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 10-27 работни дена по пристигнувањето. 4.Ако сакате да се биде што побрзо, ве молам Контактирајте Ме за EMS ( 7-15 дена)или DHL(3-10 дена). 5.Исто така, пакетот може да го одложи во некои важни фестивал (на пример Пролетниот Фестивал и Chrismas, Кинески Национален Ден)или природни катастрофи(на пример вулканска експлозија, густа магла и така натаму).Па ве Молиме да не контактирате ако не можете да добиете објектот во 30 дена

Други карактеристики

Големина (Инчен):
13x18cm Без Рамка, 15x20cm Без Рамка, 20x25cm Без Рамка, A4 21X30cm Без Рамка, 30x40cm Без Рамка, 40x50cm Без Рамка, 50x70cm Без Рамка, 60x80cm Без Рамка
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Форма:
Три-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Предмети:
Цвет
Бренд Име:
SPLSPL
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
S0141
Поддршка База:
Платно
Техника:
Спреј Сликарство
Тип:
Платно Printings
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Теми:
Трендафил
оркестарот:
ѕидот оркестарот
платно печатење:
печатени слики и постери
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Најдобри понуди