• Неодамнешно
  • -10 %
Гроздобер Керамичка вазна stoneware Американски Дневна соба кафе на маса декорации Украси Цвет аранжман исушени цвеќиња Керамика

Гроздобер Керамичка вазна stoneware Американски Дневна соба кафе на маса декорации Украси Цвет аранжман исушени цвеќиња

DEN 1642.00
DEN 1824.00

Количина на стоки
Тековен


Гроздобер Керамичка вазна stoneware Американски Дневна соба кафе на маса декорации Украси Цвет аранжман исушени цвеќиња Керамика
Пред Да Купи 1. На сликата можеме да го покаже е 100% Вистински Објект Фотографија . 2. Becasue материјал, приказ и други фактори, може да доведе до сликите и физичко присуство нијанси, конечната боја ве молиме погледнете ги нашите актуелни стоки. 3. Големината може да има 2-3cm се разликува поради maunal мерење. Нашата Гаранција Ако не сте задоволни со квалитетот на производите што сте ги купиле, ќе може да се врати или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. 2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. 3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.

Други карактеристики

Функција:
Tabletop Вазна
Материјал:
Керамички
Стил:
Јапонски стил

Најдобри понуди