• Неодамнешно
  • -49 %
Рачно Насликани Апстрактната Уметност Палета Нож Шарени Маслото На Платно Апстракт Ѕид Слика Дневна Соба Дома Декор Не Врамени

Рачно Насликани Апстрактната Уметност Палета Нож Шарени Маслото На Платно Апстракт Ѕид Слика Дневна Соба Дома Декор Не

DEN 1656.00
DEN 3245.76

Количина на стоки
Тековен

Голема Големина Страна се Насликани Апстракт Брод Морето на Плажа Маслото На Платно Апстракт Seascape Ѕид Уметност Слика Дневна Соба Дома Декор Клиенти цел : Прифатено (само нас, можеме да се наслика било која големина и било слики Апликација : Дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, канцеларија, кафуле, хотел, вински бар Техника : Четка / нож, рачно насликани, фотографии или слика за да сликата Бојата и обликот : Еден маслото на платно Promoiton : Бесплатен превозот, за продажба на големо, евтини и убава масла клучен Збор : Уникатен и модерен апстракт печатени илустрации Етикетата на Производот : Ѕид уметност, дома декор, дома декор, декоративни, ликовната уметност, фотографии Материјал : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на акрилни бои
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Секое парче е обичај прави. Реалната слика може да биде малку поинаков од производот сликата.
Edge : Секоја страна extre Додадете 5cm за Srtetchecd и врамено.Ако сакате повеќе големината повеќе слика,pls контактирајте ме. Framee/Протегала : Без рамка,само платно .Поради скапи превозот цена, пакет вклучуваат само Маслото.Внатрешноста frameand превозот цена е околу$30-$100.
Да ги следите нас, ве молиме 1) додадете ја оваа ставка за да желба листа; 2) ознака нашата продавница; 3) и да се сподели со вашите пријатели. Превозот информации : Превозот Методи на Цел Износ Очекува работни дена Кина / Сингапур Пост Воздух Mail 15-60 epacket 10-18 ЕМС ≥ 200 10-25 DHL / Федекс / Aramex / UPS-от ≥ 500 5-10 1) express методи понекогаш можеби ќе треба да помогне со царинење прашање. 2) времето за Испорака е само грубо проценето, некои земји може да потрае подолго време.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
40X80CM, 50X100CM, 60X120CM, 70X140CM, 80X160CM, 90X180CM, 100X200CM
Тип:
Масла
Рамка:
No
Форма:
Еден
Медиум:
Акрилик
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
оригиналниот:
Yes
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
qijia
Предмети:
Апстракт
Број На Модел На:
20180315003
Поддршка База:
Платно
is_customized:
Yes
Медиум:
Пропилен
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Style5:
палета нож сликарство
style6:
платно маслени
Style7:
ѕидот декорација
Style8:
Ѕид Слика
style10:
Acrylice Боја

Најдобри понуди