• Неодамнешно
  • -16 %
% Жирафа Жирафа Сонцето Ѕид Налепници Decals За деца Соби Бебе бебе соба спална соба Дома Декор Деца Животинско Постер Mural позадина

% Жирафа Жирафа Сонцето Ѕид Налепници Decals За деца Соби Бебе бебе соба спална соба Дома Декор Деца Животинско Постер

DEN 72.00
DEN 85.92

Количина на стоки
Тековен


Бесплатен превозот до 2015 нова Високо квалитетна АКО ПОСИПЕТЕ КОГА ЌЕ TINKLE спалната соба дневна соба да се Отстрани ѕидот налепници US$ 2.89 /парче
Слободен испорака на Високо квалитетни нови ideas IF ИМАВ МА ЖИВОТ ДА ЖИВЕЕМЕ ОДНОВО Во ресторан дневна соба ѕид налепници US$ 3.99 /парче
Бесплатен превозот 2015 година нови Висок квалитет на нови идеи ШТО ги сакаме ВО куќите На ресторан дневна соба ѕид налепници може да се отстрани US$ 4.29 /парче
Бесплатно ТОПЛА превозот 2015 година нови Висок квалитет на нови идеи те сакам крт ресторанот дневна соба ѕид налепници US$ 1.99 /парче
Бесплатен превозот 2015 година нови Висок квалитет МОМЕНТ НА УСНИТЕ Спалната соба дневна соба да се Отстрани ѕидот налепници US$ 1.98 /парче
Бесплатен превозот 2015 година нови Висок квалитет ЉУБОВ ги ПРАВИ СИТЕ РАБОТИ ЛЕСНО детска соба дневна соба да се Отстрани ѕидот налепници US$ 2.89 /парче
Бесплатен превозот 2015 година нови Висок квалитет ПУКА ЗА ФУДБАЛ ВАШАТА детска соба дневна соба да се Отстрани ѕидот налепници US$ 3.29 /парче
Бесплатен превозот 2015 година нови Висок квалитет на новиот дизајн цртан филм Бетмен детска соба дневна соба да се Отстрани ѕидот налепници US$ 6.69 /парче

Други карактеристики

Шема:
3D Налепница
Класификација:
За Ѕид,Се Префрлат Панел Налепници,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Фрижидер,Тоалет Налепници,Прозорец Налепници
Стил:
Модерна
Бренд Име:
ZOOYOO
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Цртан филм
Број На Модел На:
ZYPA-233-N
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
Технологија:
Третата генерација ѕид налепници печатени ПВЦ
треба трансфер филм:
Yes
како да се прилагодите:
Контактирајте со нас за износот на бојата и превозот. Пред да нарачате
дома декорација спална соба ѕид decals:
дневна соба, спална соба студија соба, Детска соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна ѕидот од стакло и метал дрво, итн. (3-5 yeasr)
Квалитет:
Водоотпорен сончање не-токсични за заштита на животната средина
Содржина:
ѕидот налепници уметност ѕид decals
боја:
(минимум за квантитет се 20 парчиња за други бои)
Конечниот ефект шема на ѕидот (cm):
59*112cm Само за референца ве молиме diy како ви се допаѓа
Производ Големина (cm * cm):

Најдобри понуди