• Неодамнешно
  • -21 %
Платформа 9 3/4 Ѕид Налепница Хари Потер Ѕид Decal Специјален Дизајн Модерно Детска Соба Оркестарот Дома Декорација Додатоци MuralSY241

Платформа 9 3/4 Ѕид Налепница Хари Потер Ѕид Decal Специјален Дизајн Модерно Детска Соба Оркестарот Дома Декорација Додатоци

DEN 323.00
DEN 408.00

Количина на стоки
Тековен

Производ Inforamtion : Број : SY241 Големина S : 42 x45cm M : 57x62cm М erial : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

Други карактеристики

боја:
H601 Бела, H615 Сина, H607 Оган Црвена, H627 Сива, H624 Браун, друга боја избор
Големина:
42x45cm, 57x62cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Стил:
Креативните
Класификација:
За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
SY241
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ
боја:
40 боја на располагање
Материјал:
Винил ПВЦ налепница
Отстранлив:
Yes
Водоотпорен:
Yes

Најдобри понуди